В Охрімівській ЗОШ І-ІІІ ступеня з’явилося шкільне радіо

Про волонтерський загін «Відкрите небо», який діє в Охрімівській ЗОШ І-ІІІ ступеня дехто з жителів Кирилівської ОТГ чув з приводу роботи над учнівським соціальним проектом «Подаруй силу спортсмену». Сьогодні він продовжує втілювати в життя нові проекти.

26 грудня напередодні нового року в школі почало роботу учнівське радіо «Школа FM». Ідея цього проекту виникла під час обговорення проблеми чому учні не спілкуються українською мовою. Щоб покращити мовну ситуацію в школі, учні та  вчителі запропонували багато цікавих ідей: зняти фільм про те, як ми спілкуємося на перервах, подорожувати по Україні, провести квест з української мови, була пропозиція надавати бонуси тим учням, які спілкуються українською, й, навіть, організувати вечірню школу для батьків, де не тільки навчати їх українській мові, а й разом писати сценарії цікавих заходів. Серед усіх ідей першість завоював проект «Говорить радіо «Школа FM».

Охочих бути ведучими, читцями та, навіть, редактором й адміністратором виявилося немало, швидко було вирішено і проблему технічного забезпечення.  Результат роботи над втіленням ідеї ще раз довів істину: якщо чогось дуже хотіти, всього можна досягти.

Поділитися новиною в соцмережах: