Феєричний виступ «Охрімівських чайок» на обласних змаганнях

25 січня у Василівці пройшов Відкритий Кубок «ГО ВФСТ Колос» у Запорізькій області з волейболу серед дівчат-школярів.

Всього участь у змаганнях брали 10 команд. Всі вони були поділені на три групи. Спортсменки волейболістки нашої ОТГ Охрімівська команда «Чайка», яку вже багато років тренує вчитель фізкультури Олександр Пономаренко також брали участь у цих змаганнях.

Команди на змаганнях були досить сильними, і представляли ДЮСШ в яких вони професійно займаються волейболом. Переважно вони складалися з представників  не одного населеного  пункту, а цілої громади. В групі з нашими «чайками» опинилися спортсмени з Дніпрорудного, Приморська та спортсменки Михайлівської громади.

Всі ігри складалися з трьох партій та до двох перемог. Охрімівська «Чайка» в своїй групі перемогла всі три команди та вийшла у фінал. Ігри були досить важкими. Особливо видовищним та напруженим стали матчі з командами Михайлівки та Дніпрорудного.  В результаті наші волейболістки вийшли у фінал.

У фіналі охрімівські чайки зустрілися з командою «Степной» с. Заповітне та командою Водянської ОТГ. Фінальні ігри були виснажливими та видовищними. Волейболістки з Охрімівки, завдяки підтримці свого незмінного тренера Олександра Пономаренко, зібралися з силами та вибороли заслужене перше місце.

— Я хочу відзначити тренера дівчат Олександра Пономаренко, — розповідає завідувач відділом спорту Роман Сердяєв. – Дійсно це людина, вчитель фізкультури, який все життя, тренує дівчат волейболісток в Охрімівській ЗОШ І-ІІІ ст.. Команда вже досить довго є найкращою в районі, і здобуває безліч перемог навіть у професійних команд. І це повністю заслуга тренера. Також хочеться подякувати Олександру Біличенко за допомогу в організації команди. Я хочу, щоб у нас була секція з волейболу при ДЮСШ,  де школярі всієї громади професійно займалися б.

Завідувач відділом спорту висловлює подяку всім людям, які допомогли поїхати нашим спортсменкам на змагання.

Поділитися новиною в соцмережах: