Кирилівські спортсмени здобули перемогу на Кубку світу з хортингу.

З 23 по 27 січня на Львівщині у Трускавці проходили міжнародні змагання «Кубок світу з хортингу».

У турнірі взяли участь 6 країн і близько 250 спортсменів. Змагання відбудуться у 6 вікових категоріях: 8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17, 18 років і старші та у розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ».

Кирилівську громаду на змаганнях представляло 5 спортсменів. В категорії 10-11 років до 30 кг. було два наших спортсмени Олег Александров и Вадим Лузан. Нажаль в першому поєдинку турніру Вадим Лузан отримав поразку. Для нашої команди це стало несподіванкою. Після програшу всі зрозуміли, що легкої  боротьби на цих змаганнях не буде.

— Це наш єдиний програш на турнірі, — підкреслює тренер Руслан Галигін. – Проте ми не вважаємо це програшем для нас. Ми дуже довго готувалися до цих змагань, було багато виснажливих тренувань. Вадим всі свої сили залишив дома на тренуваннях.

Артем Галабурда був заявлений у двох категоріях 40-45 кг і 45-50 кг. За доброю традицією у категорію 40-45 кг. Артем потрапив зі своїм одноклубником Олександром Віркуном, та програв йому, посівши друге місце. В іншій категорії  у Артема видався важкий поєдинок. Противник досить часто порушував правила, бій дуже затягнувся, було два чи три продовження. І саме завдяки своїй фізичній підготовці Артему вдалося виграти. В результаті у цій категорії у нашого спортсмена бронза.

— У Артема завжди всі бої виходять драматичними, — зазначає тренер спортсменів Руслан Галигін, — він може навіть не виграти поєдинок, але завжди всім запам’ятовується.

Олександ Віркун закінчив всі свої поєдинки достроково та став першим у своїй категорії. Також Олександр отримав приз «Краща техніка Кубка світу».

Олег Александров став першим. У фіналі він боровся з білорусом. Суперник був досить сильним, але Олег зібрався і закінчив бій нокаутом.

Станіслав Путеньов провів два поєдинки. Перший бій він закінчив з перемогою по балам, а ось другий бій виявився досить тяжким та спірним. І саме завдяки уважності адміністратора нашого клуба Ані Александрової  перемога стала нашою. Стас виконав норматив майстра спорту.

Після змагань тренер Руслан Галигін провів всеукраїнську зимову школу  з кіокушинкан карате у Пущі-Водиці. На цих зборах спортсмени готувалися до Чемпіоната Європи з карате, який пройде у Львові.

— У нас така команда, що всі один одному допомагають, — розповідає тренер спортсменів. — Хлопці завжди підтягують один одного, це робота цілої команди. Велика подяка ще одному нашому тренеру Віталію Головко. Подяка нашому водію Ігорю Вишнивецькому, який робить багато для нашої команди. Велика подяка нашому адміністратору Ані Александровій за колосальну роботу. Вона відповідає за дорогу, за розселення, за харчування, вона займається багатьма організаційними питаннями. Аня завжди пильно слідкує за змаганнями, саме завдяки її спостережливості  вона допомогла розібратися зі спірними питаннями, які стосувалися нашого спортсмена Стаса Путеньова. І всю цю роботу вона робить безкоштовно.

Поділитися новиною в соцмережах: