Майстри ракетки змагалися в Охрімівці

12 січня в Охрімвці пройшли змагання з великого тенісу серед дорослих мешканців села.

В змаганнях брали участь 10 спортсменів. Всі вони були поділені на дві групи. В кожній групі ігри проходили по круговій системі, і складалися з трьох партій до двох перемог.

Перше місце в групі виборов Володимир Юрченко, а друге місце у спортсмена Архипа Шевченко. У другій групі боротьба виявилась запеклою, і до останнього важко було визначити переможців. Лише завдяки підрахунку балів в особистих зустрічах визначилися кращі. Перше місце у цій групі у спортсмена Олександра Біличенко , а друге у Сергія Корнєва.

В стикових зустрічах ігри складалися з п’яти партій до трьох перемог. Всі спортсмени показали захоплюючу гру. В результаті змагань 4 місце у Архипа Шевченка, бронза у Сергія Корнєва, срібло у Олександра Біличенко і заслужене золото у Володимира Юрченко.

Всі учасники були нагороджені грамотами, а переможці грошовими призами. Велику подяку за підтримку завідувач відділом спорту Роман Сердяєв та спортсмени висловлюють Кирилівській селищній раді. А також завдячують дирекції Охрімівської ЗОШ І-ІІІ ступеня за теплий прийом та надання місця для проведення змагань.


Поділитися новиною в соцмережах: