Медицина Кирилівки переходить на електронний рівень

У медичних закладах Кирилівської громади триває оновлення обладнання та закупівля програмного забеспечення.

Нещодавно для Азовської амбулаторії було закуплено меблі для реєстратури. Нові шкапи вже заповнені медичною документацією пацієнтів та лікарів. Керівництво КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» днями планує відновити роботу центрального входу у медичний заклад.

Окрім цього закуплена та відновлена оргтехніка в усіх ФАПах громади. Всі ці медзаклади підключені до інтерент-мережі.

— Ми активно готуємось до підключення до Медичної інформаційної системи, яку плануємо закупити у лютому —  зазначив директор  КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Олександр Вишегородцев.

Можливості цієї системи дуже великі і вона стане у пригоді не тільки медпрацівникам, а й пацієнтам. Завдяки їй можна зберігати у електронному вигляді різноманітні бланки й форми, мати миттєвий доступ лікарям до інформації про пацієнтів, а самі пацієнти зможуть скористатися послугою «електронна черга».

До речі, за словами Олександа Вишегородцева, жителі громади активізувалися у підписанні декларацій із місцевими лікарями. На сьогодні у КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» налічується вже більше 2000 договорів. У свою чергу і КНП вже підписало договір із Національною службою здоров’я України.

Керівництво КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» нагадує, що фінансування  КНП залежить від членів нашої громади. Чим більше жителів громади укладе договори з нашими лікарями тим більше коштів отримає комунальне некомерційне підприємство від  Національної служби здоров’я України.

Зі свого боку медичні працівники громади висловлюють подяку Кирилівській селищній раді за турботу під час перехідного періоду медичної реформи. На відміну від колег з сусідньої громади зарплатню кирилівські медики у цьому місяці отримають у повному обсязі найближчими днями.

Поділитися новиною в соцмережах: