Олександр Балабін – перший номер збірної області

З 24 по 26 січня у місті Запоріжжя на базі Школи вищої спортивної майстерності відбувся Чемпіонат Запорізької області серед юніорів 2003-2004 р.н.

Показати свою майстерність зібралися спортсмени-лідери  зі всіх куточків нашої області. Це був відбір сильніших спортсменів на Чемпіонат України, який відбудеться у місті Харкові.

ДЮСШ «Азовець» на цих змаганнях  представив кандидат в майстри спорту, триразовий чемпіон України, срібний призер Чемпіонату Європи Олександр Балабін. Боксер провів два поєдинки та отримав дві беззаперечні перемоги. В результаті спортсмен їде першим номером збірної області на чемпіонат України, де буде вирішуватися хто представить нашу країну на Чемпіонаті Європи в Румунії.

Тренер та спортсмени відділення боксу виражають щиру подяку за допомогу та підтримку голові Кирилівської селищної ради Івану Малєєву та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову. Окрему подяку тренер та спортсмени хочуть винести тим людям, які охоче допомогли в організації поїздки на змагання – Юрію Сьомченко, Віктору Новохатньому та Олександру Лебедеву.

 

Поділитися новиною в соцмережах: