Старий Новий рік зустріли масовим гулянням

13 січня на головній площі Кирилівки відбулося театральне масове гуляння під назвою «Василь та Меланка запрошують на вечорниці», яке підготували творчі колективи Кирилівського БК №1.

Розпочалася програма колядками вокального колективу «Джерело» та щедрівкою у виконанні Наталі Куц. Після святкових колядок та щедрівок на сцену вийшли  настоятель кирилівського храму в ім’я Святителя Миколая Чудотворця, протоієрей Дмитро Журавель і Кирилівський селищний голова Іван Малєєв. Вони привітали своїх односельців зі святом та побажали всім міцного здоров’я.

На сцені виступали народний хор «Берегиня», танцювальний колектив «Акварель», танцювальний колектив «Шахеризада», дует «Обрій». Грою на саксофоні всіх присутніх зачарував Павло Шиян, запальні пісні глядачам дарували Віктор Саприкін, Світлана Джаловська, Ганна Денисенко, Алла та Микола Ванькевич.

Завітали на масове гуляння і гості з Охрімівки — вокальний колектив «Берегиня» та солістка  Людмила Стремедловська, які під час виконання своїх пісень пригощали присутніх на площі традиційними українськими смаколиками.

Програма пройшла на одному подиху. Глядачі веселились, співали, танцювали. Традиційно в цей вечір на площі проводилися масові ігри та конкурси. Всі залюбки приймали участь та отримували різноманітні подарунки. Наймолодші гості свята також не залишилися без уваги та отримали солодкі подарунки. Ведучими свята у ролі Василя та Меланки були Василь Надьярний та Вікторія Кольчієнко.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: