В Кирилівській громаді в День Соборності школярі створили живу Україну

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах освіти Кирилівської селищної ради організовано та проведено багато заходів.

Учні 5-11 класів Азовської ЗОШ І-ІІІ ступеня утворили ланцюг єдності, який простягнувся від школи до будинку культури. Директор школи Інна Шевченко вручила в руки учням прапор України, який потім вони передавали один одному до самого кінця ланцюга.

Коли прапор дійшов до кінця ланцюга всі присутні перемістилися у фойє будинку культури, де на них чекала невеличка концертна програма. Учні розповідали вірші, хор «Азовські зорі» співав патріотичні пісні, а Віктор Саприкін подарував присутнім пісні про Україну.

Після святкової програми учні 5-х класів Азовської ЗОШ І-ІІІ прийняли естафету від учнів 2 класу Кирилівської ЗОШ-С I ступеня «Золота рибка», які з допомогою свого класного керівника Тетяни Волкової створили плакат «Добрі слова рідній Україні». Діти власноруч вирізали долоньки з кольорового паперу, писали на них слова побажання та клеїли на плакат. Цей плакат передали до будинку культури, де естафету було продовжено. Після всі присутні створили живу карту України.

В урочистостях з нагоди свята активну участь взяли і усі школи громади. В Кирилівській ЗОШ-С I ступеня «Золота рибка» провели уроки поезії серед учнів 1-4 класів. В Атманайській ЗОШ I-III ступеня відбулося літературно – музичне свято із залученням воїнів АТО. В Охрімівській ЗОШ I-III ступеня провели інформаційний захід «Історична година до 100-річчя Соборності України».

Поділитися новиною в соцмережах: