Відчуття свята та віру у дива подарували глядачам артисти Кирилівського БК №1

Святкова атмосфера панувала 29 грудня у Кирилівському будинку культури №1 під час новорічного концерту під назвою «Новорічні подарунки для глядачів».

Розважальну програму ніжною, прекрасною музикою відкрив «золотий саксофон Кирилівки» Павло Шиян. Потім на сцені з’явився молодий і позитивний ведучий свята Сергій. Ведучий протягом всього концерту запалював глядачів, та цікаво оголошував кожен номер. Глядачі бурхливими оплесками зустрічали артистів, підспівували та кричали «Браво!». Програма пройшла на одному подиху. Всі були задоволені, та отримали море позитиву і гарний настрій.

На сцені виступали: народний хор «Берегиня» (кер. – Анатолій Янєв), вокальний колектив «Джерело», дует «Обрій», танцювальний колектив «Фантазія», танцювальний колектив «Шахеризада»,  танцювальний колектив «Акварель», чарівні солісти Світлана Джаловська, Наталка Куц, Таїсія Савицька, Ганна Денисенко, Галина Червона, вокально-інструментальний ансамбль «Едельвейс» (соліст Олег Репін), Артем Якунын, Василь Над’ярний. Завершили програму новорічно-вітальною піснею Алла та Микола Ванькевич.

В кінці свята всі учасники новорічної програми вийшли на сцену та під оплески глядачів в залі запалили святкові феєрверки.

Творчий колектив Кирилівського БК №1 висловлюють подяку Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим за підтримку та допомогу у організації свята.

Поділитися новиною в соцмережах: