Волейболістки з Охрімівки вибороли домашню перемогу

12 січня в Охрімівці відбулися змагання з волейболу серед жінок.

Змагання були організовані відділом спорту КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» та проходили у приміщені Охрімівської ЗОШ І-ІІІ ступеня.  На змаганнях були присутні керівник відділу спорту Роман Сердяєв та керівник оздоровчого гуртку Олександр Біличенко.

Показати свою вправність у володінні м’ячем зібралося три команди. Команда «Авангард» з села Вівчанськ, команда «Сокіл» з села Шелюги та команда «Чайка» з Охрімівки. Змагання проходили до двох перемог в трьох партіях. Охрімівські чайки в першій грі зі спортсменками з Шелюгів, які виявились досить сильними суперниками, показала неабияку волю до перемоги та закінчила гру з рахунком 2:1. В результаті ця доленосна перемога і принесла нашим спортсменкам почесне перше місце. Підготував волейболісток Олександр Пономаренко.

Після змагань всі учасники були нагороджені грамотами та грошовими призами. «Нас дуже радує, що в нашій громаді є сильна команда спортсменок-волейболісток, — зазначає завідувач відділу спорту Роман Сердяєв. – Хотілось, щоб таких команд у нас було три – у кожного населеного пункту своя».

Поділитися новиною в соцмережах: