Волейбольний турнір в Кирилівці зібрав кращих гравців району

26 січня в Кирилівці відбувся «Відкритий волейбольний турнір» серед чоловіків.

Позмагатися за перше місце зібралося 4 команди. Це спортсмени з Шелюгів «Сокіл», Охрімівки «Чайка», Кирилівки «Азовець» і чемпіон району — спортсмени з Вівчанська «Авангард».

Відкрив змагання голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв, який побажав успіхів у грі та перемог. Також перед присутніми виступив завідувач відділом спорту КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Роман Сердяєв , який привітав усіх присутніх та розповів про призи.

Після жеребкування всі команди розділилися на дві групи, в яких вони провели зустрічі між собою. А після стикових зустрічей ті, хто програв в своїх групах, змагалися за 3-4 місце, а ті хто виграв — за 1-2 місце.

В першій групі зійшлися команди «Чайка» та «Азовець». Кирилівські спортсмени перемогли охрімівців та вийшли у фінал. За 3-4 місце змагалися «Сокіл» та «Чайка». В результаті відчайдушної боротьби, спортсменам з Охрімівки не вистачило сил для перемоги і вони посіли 4 місце.

У фіналі зійшлися «Азовець» та «Авангард». Це були видовищні змагання двох чемпіонів. Емоції кипіли і у гравців, і у вболівальників. І лише в третій партії змогли визначитися переможці. Перше почесне місце у команди спортсменів з Вівчанська «Авангард».

Команди, які посіли призові місця отримали грамоти та грошові винагороди.