Волонтери з охрімівської шкільної організації прагнуть вдосконалити спортивний майданчик

Школярі просять усіх небайдужих до розвитку спорту та підтримки здорового способу життя в селі допомогти остаточно втілити проект "Подаруй силу спортсмену".

Нагадаємо, 14 грудня минулого року у Охрімівці завдяки зусиллям школярів з волонтерської організації «Відкрите небо», їхніх батьків, педагогів та усіх небайдужих селян було відкрито новий спортивний фітнес-майданчик під відкритим небом. Новий спортмайданчик волонтерська організація облаштувала завдяки участі у соціальному проекті, який, в свою чергу, був складовою частиною Всеукраїнського проекту «План дій».

У своїй сторінці на краудфандинговій  платформі освітніх проектів GOF активісти «Відкритого неба» повідомляють, що робота над цим проектом залучає всіх активних людей та дає жителям села зрозуміти, що зміни починаються з себе.

— Хтось думає, що робота над проектом «Подаруй силу спортсмену» закінчилася. Але це не так. На сьогодні день наша команда планує вдосконалити наш майданчик. Саме через це наш проект є на платформі з краудфандингу. На зароблені кошти ми плануємо довершити майданчик. Адже влітку в Охрімівку приїжджають люди на відпочинок, і матимуть можливість займатися на майданчику з гарним пейзажем лиману поруч. Можливо, це буде батько і син, що прийдуть займатися фітнесом, — повідомляється на сторінці проекту у Фейсбуці.
На зароблені кошти волонтери замовили розробку креслень тренажерів, а також почали частковий монтаж тренажерів. Проте їм не вистачає деякої суми грошей для остаточного втілення проекту. Тому вони звертаються до людей, які вірять, що сучасна молодь прагне бути здоровою і свідомою й будуть раді підтримати її у цих прагненнях!

— Наша команда виступає за здоровий спосіб життя і ми просимо допомогти нам. Разом ми сила! Тільки спільними зусиллями ми досягнемо успіху! — кажуть школярі Охрімівки.

До речі, волонтери на створеній спортивній зоні планують організовувати також спортивні змагання, квести, ігри, флешмоби.

Підтримати добру справу охрімівців  та допомогти волонтерам можна за посиланням на сторінці GOF: https: //gofunded.org/campaigns/strolg/

За процесом втіленням проекту можна слідкувати на сторінці команди: facebook.com/konopatoechudo

Поділитися новиною в соцмережах: