Жителі громади поринули в новорічну казку

31 грудня в оновленому фойє Кирилівського будинку культури №2 відбулося казкове дійство «Новорічні вогні запрошують у казку» за участю творчих працівників БК.

Людей на свято зібралося чимало. Всім кортіло подивитися на оновлений будинок культури та порозважатися.

За сюжетом новорічної казки Баба-Яга і Кікімора образилися на жителів ліса, які збиралися зустрічати поважних гостей Діда Мороза, Снігурочку і Фунтика. Далі в залі з’явилася Бєлодона і запропонували всім зірвати свято. Всі разом вони спланували викрадення Снігурочки. На допомогу собі пакосники покликали Вовка, якому було доручене важливе завдання зловити порося Фунтика і доставити їм. Проте злодійським планам не вдалося здійснитися. Операція Кікімори, Баби-Яги, Вовка і Бєлодони була розсекречена і провалена.

В ході святкової програми проводилися різноманітні конкурси, за участь у яких всі отримували призи. Гості свята водили хороводи навколо новорічної красуні, танцювали та розважалися. А улюблені артисти в свою чергу дарували присутнім святковий настрій.

За організацію свята глядачі та творчі колективи громади щиро завдячують Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим, а також директору КЗ «ЦКД та МОКСРЯРЗО» Світлані Шиян. Велику подяку жителі громади висловлюють місцевій владі за турботу про розвиток та розбудову інфраструктури ОТГ.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: