Змагання з доміно визначили чемпіонів громади

12 січня в Лиманському пройшли змагання на першість з доміно.

В змаганнях взяли участь 7 команд. Окрім спортсменів з Лиманського, помірятися вправністю у грі приїхали і команди з Охрімівки та Кирилівки. Одразу ж було прийняте рішення грати по круговій системі. За перемогу давалося 2 очка за поразку — 0.

Переможців у змаганнях було виявлено за сумою балів зіграних ігор. Найбільшу кількість очок, а саме 10, набрала команда «Цунамі» у складі спортсменів Олега Репіна та Андрія Єрмака. В результаті у «Цунамі» почесне перше місце.

5 команд набрали однакову кількість очок. Головний суддя змагань Роман Сердяєв вирішив визначати переможців за результатами з особистих зустрічей та кількістю очок, які команди набрали у зустрічах між собою. За результатами змагань срібло у команди «Риф» у складі Віталія Буряка та Сергія Корнєва. Бронза у команди «Чайка» у складі Григорія Бутенко та Сергія Ротенгерба.

Переможці були нагороджені грамотами та грошовими призами.Спортсмени та завідувач відділом спорту Роман Сердяєв виражають щиру подяку за допомогу в організації Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим. А також завдячують директору Лиманського БК Наталі Кашириній за надання місця для змагань.

Поділитися новиною в соцмережах: