Керівництво громади відповіло на питання жителів Атманаю

Виїзну зустріч із жителями Атманайського старостинського округу 6 лютого провели голова громади із своїми заступниками.

Участь у зустрічі в Атманаї взяли керівники всіх структурних підрозділів селищної ради.

У своєму виступі перед місцевими жителями голова селищної ради Іван Малєєв проінформував присутніх про стан та найближчі перспективи розвитку Атманаю та Солоного. Голова намагався дати повні відповіді на всі питання.

Щодо ремонту доріг поза межами населених пунктів старостинського округу, то робота в цьому напрямку вже ведеться. І хоча громада не має права ремонтувати дороги, які не належать їй, проте в бюджеті на наступний рік вже закладено 1 млн. гривень на співфінансування з ремонту таких доріг. Зустрічі з представниками автодору вже проводяться. Найближчим часом планується провести зустріч з представниками обласної влади для вирішення цього питання.

Стосовно проблем медицини, то робота в цьому напряму йде дуже активно. Проведені переговори з доктором, який виявив бажання працювати сімейним лікарем в Атманаї. Планується, що вже влітку кандидат займе свою посаду. До речі, на останній сесії селищної ради були виділені кошти для придбання житла для лікаря, а також для придбання санітарного транспорту.

Стосовно вивозу сміття, голова громади пояснив, що наразі ця проблема має декілька варіантів вирішення. Найбільш оптимальний — виробляти сміттєві пакети з логотипом комунального підприємства, які зможуть придбати жителі Атманаю. Сміття треба буде збирати в них, та виносити за двір. Сміттєзбиральна машина буде приїжджати до села за графіком та забирати ці пакети.

Керівництво громади активно займається і питанням здавання молока. Планується створити пункт прийому молока.

Що стосується благоустрою Атманайського старостинського округу, то в цьому році в планах влади громади довести до ладу площу перед будинком культури, відремонтувати ганок БК, огородити дитячий садок та дитячий майданчик, додати освітлення по вулицях.

Також Кирилівська селищна рада планує придбання нового шкільного автобуса. Керівництво ради пообіцяло вирішити проблему транспортного сполучання Атманаю з Кирилівкою,  та вже найближчим часом спробувати запустити пробний маршрутний автобус.

Після виступу голови кожен присутній на зустрічі отримав відповіді на свої питання.

Поділитися новиною в соцмережах: