Наші хортингісти в черговий раз найкращі

Золоті медалі привезли наші спортсмени з Відкритого кубку Дніпра з хортингу.

Змагання проходили 17 лютого. Нашу громаду представляло 4 спортсмени. Кирилівські хлопці продемонстрували хороші результати і показали гідні поєдинки.

Участь у турнірі  була своєрідною підготовкою до Чемпіонату України, який відбудеться у березні. Змагання виявилися важкими. Емоції переповнювали всю команду вже з перших хвилин турніру.

В результаті у Вадима Лузана у категорії 10-11 років до 30 кг — перше місце.

Олег Александров провів поєдинки у двох різних категоріях до 30 кг та до 35 кг. В категорії до 30 кг Олег знову зійшовся зі своїм одноклубником Вадим Лузаном. В таких випадках, коли одноклубники потрапляють в одну категорію, спортсмени самі  без тренерів вирішують результат поєдинку. На цьому турнірі Олег Александров не вийшов на бій. Таким чином віддавши перемогу Вадиму. А Олег став першим у іншій категорії.

Тимофій Буханцов, який наразі перекваліфіковується з боксера, також провів бої у двох різних категоріях. В своїй категорії 14+, в розділі двобій, Тимофій провів повноконтактний поєдинок та здобув перемогу. Також Тимофій провів дружню зустріч у категорії 14-. Там йому дістався значно важчий суперник, але Тимофій не розгубився та здобув беззаперечну перемогу.

Добре показав себе спортсмен Данил Сулім. У хлопця до цього турніру були лише одні змагання. Цього разу Данил провів два напруженні поєдинки та отримав заслужене перше місце.

Незважаючи на те, що всі спортсмени вибороли перші місця, я побачив певні недоліки під час поєдинків, — зазначає тренер Руслан Галигін . — По-перше для нас це був важкий турнір, адже було багато новачків, які досить часто плутаються в правилах, або не дотримуються їх. Одного з наших спортсменів навіть по справжньому покусали. Але все одно це певний досвід, і тепер ми точно знаємо, як нам готуватися на Чемпіонат України.

Кирилівські спортсмени отримали призи та цінні подарунки. Також отримали командний кубок за друге місце.