Переможці спартакіад отримали свої нагороди

4 лютого в приміщені Кирилівської селищної ради відбулося підведення підсумків спартакіад, які проходили на території нашої громади.

Нагородження проводили перший заступник селищного голови Марина Логінова та завідувач відділом спорту та туризму  КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Роман Сердяєв.

Роман Вікторович підбив підсумки минулого спортивного року, в якому наша громада брала участь у багатьох змаганнях та показала достойні результати. Завідувач відділом спорту нагадав, що окрім участі у змаганнях на території нашої ОТГ весь рік проходили дві спартакіади між трудовими колективами  Кирилівської селищної ради та між населеними пунктами громади.

По результатам спартакіади за популяризацію та вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту на території Кирилівської ОТГ були нагороджені Наталія Коваль, Станіслав Короп, Вадим Михайлюк, Тарас Матвієнко, Олег Репін, Олег Цебер, Володимир Чуб, Сергій Становий, Олександр Біличенко, Ярослав Грецький, Андрій Єрмак, Павло Лісовик та Артем Климов.

В спартакіаді між трудовими колективами Кирилівської селищної ради участь брало 5 команд. Команда «Рятівник» отримала кубок та диплом за волю до перемоги. Це команда, яка протягом всього року була найорганізованішою та показала хороші результати у всіх видах змагань. По результатам спартакіади  кращими стали – 3 почесне місце у команди «Хвиля», 2 місце у команди «Рятівник» і перше заслужене місце у команди «Громада».

В спартакіаді між населеними пунктами громади призові місця розподілилися наступним чином: 3 місце у спортсменів з Атманаю команди «Хвиля», 2 місце у охрімівських спортсменів з команди «Чайки»,  і 1 почесне місце у кирилівських спортсменів з команди «Азовець».

Всі спортсмени отримали грамоти, кубки та грошові сертифікати на придбання спортивних товарів.

Поділитися новиною в соцмережах: