Працівники Центру надання соціальних послуг отримали нове обладнання

В рамках проекту від Міністерства соціальної політики спеціалісти центру надання соціальних послуг Кирилівської селищної ради отримали нове комп’ютерне обладнання.

Міністерством соціальної політики в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» 10 грудня 2018 року укладено договір з ТОВ «Айті -Солюшнс» «Забезпечення комп’ютерним обладнанням об’єднаних територіальних громад для виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».

В межах Договору об’єднані територіальні громади отримують комп’ютерне обладнання з ліцензійним програмним забезпеченням.

Центр надання соціальних послуг Кирилівської селищної ради 25 січня також отримав нове комп’ютерне обладнання в рамках цього проекту. За підтримки Міністерства соціальної політики України наш центр отримав 4 персональні  комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, 4 принтера та мережевий маршрутизатор для підключення обладнання до мережі Інтернет.

Таку технічну підтримку окрім Кирилівської селищної ради з 21 січня отримали ще  19 об’єднаних територіальних громад області.

Поділитися новиною в соцмережах: