Розпочато вакцинацію немовлят

Кошти на ці цілі виділено з бюджету громади. У планах - профілактика грипу та закупівля біохімічних аналізаторів.

КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» починає проведення безкоштовної вакцинації дітей першого року життя. На закупівлю препаратів та проведення імунізаційних заходів на перше півріччя 2019 року з бюджету громади виділено 50 тисяч гривень. Вакцинувати медики будуть усіма необхідними препаратами по всіх медичних закладах Кирилівської ОТГ.

На наступне півріччя планується виділити суму значно більшу за попередню. Річ у тому, що керівництво КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» вирішило восени цього року провести безкоштовні імунізаційні профілактичні заходи від гострих респіраторних захворювань та грипу вчителів, медиків та інших працівників бюджетної сфери, які знаходяться у групі ризику.

Також КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» разом із керівництвом Кирилівської селищної ради активно обговорюють та вирішують питання придбання біохімічних аналізаторів крові та сечі. На сьогодні лабораторія КНП має можливість робити майже всі аналізи для первинної ланки. Іноді за призначенням сімейного лікаря мешканцям громади потрібно зробити більш розгорнуті аналізи. Таким чином людям за цим аналізом потрібно їхати за 40-70 км, що веде до затягування лікувального процесу. Нові біохімічні аналізатори дозволять уникнути цієї проблеми та робити усі необхідні аналізи у найкоротший термін.

Поділитися новиною в соцмережах: