Жителі Охрімівки плідно поспілкувалися із владою громади

7 лютого в Охрімівці пройшли збори місцевих жителів для обговорення питань, які є найгострішими в громаді.

Жителі громади, що зібралися у приміщенні сільського будинку культури, виявили неабияку активність. До голови Кирилівської селищної ради Івана Малєєва було чимало запитань та пропозицій. Говорили про благоустрій, газифікацію, ремонт доріг, якість питної води, про транспортне сполучення, вуличне освітлення. Проте найголовнішою проблемою для жителів за результатами опитування була проблема Молочного лиману.

Турбує селян, і питання зі звалищами сміття на території та поза межами населеного пункту. Голова запропонував присутнім такий варіант вирішення, як і у Атманаї. Сміття збирати в пакети, які можна буде придбати у комунального підприємства, та виставляти за двір. Сміттєзбиральна машина буде приїжджати 1 або 2 рази на тиждень.

Цього року в місцевому бюджеті вже заплановані кошти на ремонт даху будинку культури, ямковий ремонт доріг, на закінчення облаштування тротуарної доріжки та будування стадіону. Що стосується збільшення робочих місць, то голова запевнив, що влада завжди відкрита до діалогу, і якщо у когось є пропозиції чи ідеї — завжди готові вислухати.

Також керівництвом громади були озвучені питання проведення державної освітньої реформи, що передбачає оптимізацію шкіл, їхні ущільнення та злиття. Жителі Охрімівки висловились категорично проти щодо закриття школи у селі.

Звичайно не всі питання, які були озвучені під час зборів, може вирішити місцева влада. Іноді у селищної ради просто не вистачає повноважень, а люди не знають та не розуміють цього і висловлюють свої негативні емоції.

Поділитися новиною в соцмережах: