Кирилівська селищна рада прийняла рішення вступити до місцевої асоціації органів місцевого самоврядування

На сесії 14 березня депутати одноголосно проголосували за вступ до «Регіонального центру розвитку спроможних громад Запорізької області».

Рішення про членство було прийняте з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння розвиту громади, захисту прав та інтересів ОТГ.

Восени 2015 року перші шість обраних голів новостворених територіальних громад — Берестівської, Веселівської, Воскресенької, Комиш-Зорянської, Смирнівської, Преображенської згуртувалися навколо ідеї створення єдиного регіонального майданчика для відстоювання та лобіювання інтересів саме ОТГ на місцевому, регіональному, національному рівнях.

На сьогоднішній день дійсними членами Асоціації є вже 30 ОТГ Запорізької області. Асоціація стала центром комунікації всіх громад регіону. Вона надає юридичну підтримку, навчання та допомогу в перших кроках роботи громад, а також консультації з міжнародної співпраці, супровід інвестиційних проектів і міжнародної технічної допомоги.

— Ця Асоціація представляє інтереси об’єднаних громад, — пояснює перший заступник голови Кирилівської селищної ради Марина Логінова. – В першу чергу вона захищає права громад, а особливо, коли це стосується прийняття певних законодавчих актів на відповідних рівнів. Також нею порушуються питання справедливого розподілу субвенцій з державного бюджету. Громада, яка є членом Асоціацію може завжди отримати консультації з питань грантової діяльності.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: