Кирилівські бійці виступили на Чемпіонаті України з хортингу

У Києві впродовж трьох днів з 8 по 10 березня проходив Чемпіонат України з хортингу. За перемогу боролося 540 учасників.

У змаганнях узяли участь хортингісти із 18 областей України. Вражала і кількість учасників, що свідчить про неабияку популярність даного виду спорту серед молоді. Чемпіонат України був своєрідним відбором на Чемпіонат світу, який відбудеться в Кіпрі. Ті спортсмени, які завоюють золоті та срібні медалі на змаганнях в Києві будуть у складі збірної України.

Кирилівку на змаганнях представляла команда з 5 спортсменів. На превеликий жаль спортсменка Оля Любова в дорозі захворіла та не змогла поборотися за медалі. Всі інші члени команди показали достойні результати.

Вадим Лузан в категорії до 30 кг. Був найлегшим спортсменом. Хлопець провів достойний та яскравий поєдинок, але на жаль програв. Він провів відмінний бій, — зазначає тренер спортсменів Руслан Галигін, — і не зважаючи на те, що отримав поразку наша команда дуже задоволена ним.

Олег Александров провів 4 поєдинки. Три з них він закінчив достроково. В результаті у спортсмена золота медаль.

Олександр Віркун провів 4 поєдинки і всі закінчив достроково, окрім фінального поєдинку, в якому перемогу він отримав за суддівським рішенням, показавши хорошу підготовку та майстерність. У Олександра також золота медаль.

Станіслав Путеньов три поєдинки закінчив достроково, показавши дуже хорошу підготовку. Але у фіналі спортсмен програв боротьбу в один бал, посівши друге місце.
— У нас в клубі для Стаса просто немає спарин партнерів, — пояснює тренер Руслан Галигін, — тому хлопцеві просто трошки не вистачає досвіду у боротьбі.

Отже три наші спортсмени потрапляють у збірну країни та будуть представляти Кирилівську громаду на Чемпіонаті світу.

Поділитися новиною в соцмережах: