Кирилівські футболісти беруть участь у Чемпіонаті Якимівського району

Чемпіонат Якимівського району по футзалу розпочався 2 березня в Кирилівці.

В Якимівці 27 лютого відбулося засідання Якимівської федерації футболу. В ході роботи було прийнято кілька важливих рішень. По перше до складу членів оновленої федерації футболу був прийнятий завідувач відділом спорту і туризму Роман Сердяєв. Спільно було розроблено план футбольних заходів на 2019 й рік а також було проведено жеребкування Чемпіонату Якимівського району з футзалу на майданчиках зі штучним покриттям.

Для участі в чемпіонаті заявилося 16 команд. За результатами жеребкування команди розділені на 4 групи. У групах команди зіграють за круговою системою в одне коло. Команди, що зайняли перші 2 місця в групах, отримувати право виступати у Вищій лізі, де проведуть турнір у два кола. Команди, які будуть на  3-4 місцях в групах, утворюють Першу лігу, де також за аналогією з Вищої лігою проведуть турнір у два кола.

Матчі чемпіонату будуть проходити на міні-футбольних майданчиках зі штучним покриттям в Якимівці, Кирилівці, а також в Охрімівці і Великій Тернівці (в останніх двох – після того, як там будуть закінчені будівельні роботи та майданчики будуть здані в експлуатацію).

Перші ігри, які пройшли в Кирилівці та Якимівці 2 березня були кваліфікаційними турами до першості.  В групі разом з нашими командами «Кирилівської ОТГ» та «Чайка-юниор» опинилися дві досить сильні команди з Якимівки. Це «Аскон» та «Аврора».

Ігри проходили у два тайми по 15 хвилин. В результаті напружених змагань наша команда «Чайка-юніор»  посіла 4 місце. А команда «Кирилівської ОТГ» виборола 2 місце. Отже одна з наших команд братиме участь у Вищій лізі, а інша у іграх Першої ліги, які відбудуться вже 10 березня.

Поділитися новиною в соцмережах: