Нарди визначили сильнішу команду громади

Змагання за дошками нард відбулися 23 березня і характеризувалися цікавою боротьбою за призові місця.

Змагання проходили у кафе «Льдинка». Участь у них взяли 5 команд. У кожній команді було по три учасники.

— Ця гра має дуже суперечливі правила, — зазначає головний суддя змагань Роман Сердяєв. — Умови проведення змагань ми визначаємо особисто кожного разу перед змаганнями. Так булу і цього разу. Всі учасники дійшли згоди і визначили основні моменти гри.

Гра видалася видовищною. Адже в нардах багато залежить від удачі і всі учасники щосили намагалися привернути її до себе. В результаті запеклої боротьби команда «Кордон» посіла шосте місце, «Громада» —5 місце, команда «Рятівник» на 4 місці. В трійку лідерів увійшли команда «Бодрість» (Максим Чмир, Сергій Чмир та Романа Качан ) — на третьому місці. Друге місце у команди «Юність» (Сергій Гопанюк, Сергій Гнєздовський і Валерій Глазков), яка у своєму активі має лише одну поразку. Перше почесне місце у команди «Хвиля» (Володимир Чуб, Сергій Становий та Живков Юрій). Спортсмени цієї команди жодного разу не програли.

Гравці та головний суддя змагань Роман Сердяєв виражають щиру подяку Кирилівській селищній раді та власнику кафе «Льдинка» Євгену Орлову.

Поділитися новиною в соцмережах: