Опубліковано список платників туристичного збору у Кирилівці

Поки до списку входять 254 податкових агенти. Проте він буде збільшуватися.

На виконання рішення 23 сесії Кирилівськоїселищної ради VII скликання від 05.02.2019 року №23 «Про внесення змін до рішення Кирилівської селищної ради від 26.06.2018 року №3  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік» проводиться робота по створенню переліку податкових агентів зі сплати туристичного збору смт. Кирилівка.

Нагадуємо, що до переліку податкових агентів смт. Кирилівка віднесено:

а) юридичні особи, філії, відділення, інші відокремлені підрозділи юридичних осіб, згідно з підпунктом 268.7.2 пункту 268.7 Податкового Кодексу України, фізичні особи — підприємці, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі);

б) квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), а саме: житловому будинку, прибудові до житлового будинку, квартирі, котеджі, кімнаті, садовому будинку, дачному будинку, будь-якому іншому об’єкті, що використовується для тимчасового проживання (ночівлі), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичні особи, які уповноважуються Кирилівською селищною радою, справляти збір на умовах укладеного з ними договору.

З метою внесення актуальних даних до переліку податкових агентів щодо справляння туристичного збору Кирилівська селищна рада публікує наявну інформацію на 19.03.2019 року з  подальшими змінами. Ознайомитись із складеним на 19 березня переліком податкових агентів, які повинні сплачувати туристичний збір, можна за посиланням krlk.gov.ua/turistichniy-zbir

Якщо Ви помітили помилку чи у Вас є зауваження або доповнення до даного переліку, просимо повідомити до Кирилівської селищної ради за адресою: смт. Кирилівка, Приморський бульвар, 1.

До речі, за станом на 1 березня у бюджет Кирилівської селищної ради податковими агентами було сплачено лише 17 тисяч гривень туристичного збору за другий квартал 2019 року. Це дуже малий показник з урахуванням кількості податкових агентів та їхніх можливостей надання туристичних послуг. Нагадаємо, що податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому — до 28 (29) включно).

Протягом наступного кварталу у Кирилівці працюватиме спеціальна комісія, яка буде виявляти працюючи бази відпочинку та пансіонати, володарі яких не сплатили туристичний збір або значно занизили його суму. На таких неплатників буде чекати адміністративна та карна відповідальність.

Поділитися новиною в соцмережах: