Районні футбольні змагання набирають обертів

На минулих вихідних, 23 березня, дві футбольні команди нашої громади продовжили свою боротьбу за перемогу.

Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі, жодна з команд не хотіла поступатися, докладаючи всі зусилля для досягнення переможного результату.

Команда «Чайка-юніор», яка виступає у Першій лізі, провела дві гри. Спочатку наші футболісти зійшлися з лідером своєї групи командою «Інтер» (Велика тернівка). Нажаль нашим хлопцям в цій грі трішки не вистачило досвіду і вони програли. Другий матч «Чайка-юніор» провела з Якимівською командою «Колос-юніор» і одержала перемогу.

Інша наша команда «Кирилівська ОТГ» провела також дві гри. Перший матч був з командою «Сокіл» (Шелюги). Це була досить принципова гра для футболістів, але наші хлопці отримали поразку. Завідуючий відділу спорту Романа Сердяєв зазначає, що команда «Кирилівська ОТГ» дуже сильна, і там грають досвідчені спортсмени. Проте, на його думку, їм трошки не вистачає зіграності, адже команда є збірною, і складається зі спортсменів з Кирилівки, Атманаю та Охрімівки. Хлопці просто дуже рідко тренуються разом і це є неабиякою перепоною на шляху до перемоги.

Після першої поразки хлопці зібралися з силами та показали дуже хорошу гру з однією з найсильніших команд «Ротор», за яку виступають ветерани якимівського футболу. В цьому матчі спортсмени змогли згуртуватися та викластися на всі 100. Команда «Кирилівська ОТГ» здобула свою першу перемогу.

Поділитися новиною в соцмережах: