Стартувала спартакіада Кирилівської селищної ради

В неділю, 3 березня, в приміщені Азовської школи пройшов перший етап спартакіади. Команди нашого селища визначали сильніших у грі в волейбол.

Участь у перших змаганнях спартакіади взяло чотири команди. Це команда «Юність» — Азовська ЗОШ, команда «Рятівник» — працівники пожежної частини, команда «Хвиля» —  приватні підприємці, які мають кирилівську реєстрацію та новоутворена команда «Бодрість» — місцеві жителі.

Після жеребкування в грі зійшлися дві досить сильні команди «Хвиля» та «Бодрість». Гра була дуже видовищною та напруженою. В результаті перемогла команда «Хвиля», яка і вийшла у фінал. У другій групі зійшлися команда «Юність» та «Рятівник» , де перемогла команда Азовської ЗОШ.

У підсумку призові місця розподілилися наступним чином: команда «Рятівник» на 4 місці, команда «Бодрість» на 3 місці, на 2 місці команда «Юність» і переможцями першого етапу спартакіади стала команда «Хвиля».

Головний суддя змагань Роман Сердяєв в черговий раз відзначає команду «Рятівник», як саму дисципліновану та організовану команду. Також, як зазначає головний суддя змагань, дуже прикрим є той факт, що команда «Громада» не брала участь у змаганнях.

Гравці та організатори висловлюють велику подяку директору Азовської ЗОШ за надання приміщення для проведення змагань.

Поділитися новиною в соцмережах: