Святом Масляної у Кирилівці зустріли весну

Попрощатися із зимоюта скуштувати смачнющі млинці на центральній площі у Кирилівці-2 у неділю 10 березня зібралося чимало людей.

Масляну громада зустріла святковим веселим настроєм. Посеред площі У Азовському було встановлене символічне опудало, біля сцени розташувалося багато тематичних фотозон. Присутні з задоволенням фотографувалися на їх фоні, на згадку про святкування. Окрім того на святі можна було побачити роботи наших місцевих майстрів. Цікаві вироби привертали увагу гостів свята, а бажаючі могли собі навіть щось і придбати. Господині громади приготували цікаві страви з млинців. Всі вони були представлені на конкурсі і на поважне журі чекало нелегке завдання.

Заступник селищного голови Ігор Коробка привітав всіх з Масляною та за традицією попросив вибачення у тих кого образив. Настоятель храму в ім’я Святителя Миколи Чудотворця отець Дмитро Журавель також привітав всіх присутніх зі святом та розповів про історію святкування та традиції посту.

Після привітальних слів на сцені почали з’являтися улюблені артисти та колективи. Під їх запальні номери присутні танцювали та підспівували улюблені пісні. Жителі громади не тільки з задоволенням дивилися концертну програму, а й приймали участь у конкурсах.

Святкування масляної вдалося на славу. Наприкінці свята всі взялися за руки і утворили коло. Під красиву українську пісню святкування завершилося традиційним спаленням опудала Масляної.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: