Учасник проекту «Подаруй силу спортсмену» відвідали форум у Києві

Фінальний форум програми "План дій", який передбачає обмін набутим досвідом та презентацію власного реалізованого соцпроекту відбувся 22 лютого.

Команда Охрімівської ЗОШ І-ІІІ ст.. у складі Дмитра Корнєва, Миколи Короткова,Євгенії Пєтухової, Марії Петренко, Сергія Гаврикова та директора школи Тетяни Чижиковської відвідала форум.

На форумі були проведені декілька тренінгів для учнів. Один з них «Як і навіщо просувати свій проект у ЗМІ та соціальних мережах». На цьому тренінгу учні мали змогу визначити чого вони навчилися, які помилки зробили і чого ще варто навчитися. Також учні робили різноманітні вправи, що дало змогу розглянути на прикладі свої помилки, або правильні рішення. Але навчались не тільки діти, а й вчителі(керівники команд).

Також був проведений тренінг для вчителів «Що насправді означає навчати учнів громадянства». Учні і вчителі спілкувалися один з одним, обмінювалися досвідом, чимось цікавим. Наша команда почула там для себе нові ідеї, які можна впровадити в Охрімівській школі.

Команда Охрімівської ЗОШ І-ІІІ ст..отримала сертифікат за успішне представлення досвіду реалізації власного соціального проекту на Всеукраїнському форумі «План дій. Взялися і зробили». Варто відзначити, що проект «Подаруй силу спортсмену» увійшов у сімку найкращих проектів. А також команда отримала особливу відзнаку за продуктивну і злагоджену роботу команди, розвиток фітнесу в с. Охрімівка та вміння не зупинятися на досягнутому.

Робота над проектом вже завершена, але команда не зупиняється. Вона вже пройшла відбір у новий проект «Збудуй своє майбутнє».

Поділитися новиною в соцмережах: