Бійці Кирилівського клубу гідно провели перший кубок Запоріжжя з хортингу

У Запоріжжі 14 квітня пройшов перший кубок міста з хортингу.

Тренер кирилівського клубу карате Руслан Галигін є президентом Запорізької обласної федерації з хортингу. Отже на наш клуб покладено дуже важливе завдання – розвивати хортинг у області.

Спільно  із Запорізькою місцевою федерацією хортингу був проведений перший відкритий кубок міста Запоріжжя. Окрім спортсменів з Запоріжжя, Бердянська, Енергодару, Кирилівки на змагання приїхали хортингісти з Дніпропетровської області. Всього помірятися силами зібралося близько 120 чоловік.

Кирилівську громади цього разу представляли не тільки досвідчені спортсмени, а й багато новачків.

– Всіх наших постійних спортсменів, ми перевели у важчі та доросліші категорії, — пояснює тренер хлопців Руслан Галигін. –Я і мій колега Віталій Головко, чітко розуміли, що такий крок допоможе здобути їм певний досвід.

Христина Опалькова у своєму віці 12 років боролася з дівчинкою якій вже 14 років. Це був дуже яскравий бій, і Христина здобула гідну перемогу.

Олег Александров, у якого вага 31 кг. опинився у категорії до 35 кг. Він натрапив на гідного та досвідченого супротивника, доклав максимум зусиль і здобув беззаперечну перемогу.

Олександр Віркун провів два поєдинки з хлопцями, які були доросліші та важчі ніж він. Проте наш спортсмен зібрався та показав всю свою майстерність, здобувши перемогу.

Для Стаса Путеньова на цьому турнірі не знайшлося суперників. Тому хлопець спробував себе у ролі бокового судді.

Данил Сулім вже переходить із новачків в категорію виступаючі спортсмени. Два поєдинки хлопець провів дуже достойно, але в третьому бою зробив помилку та був не достатньо активним. В результаті програв по балам і став другим на цьому турнірі.

Данил Задорожній виступав у категорії 6-7 років до 30 кг. і став третім. Кирил Михалевич провів два поєдинки. Один бій хлопець виграв, а інший програв і став другим. Таїсія Сапеляк стала другою. Дуже яскравий і дорослий бій провела Кіра Кардюкова  і посіла заслужене перше місце. Дмитро Вакуленко провів поєдинок з суперником, який трохи не відповідає його параметрам. Противник був вищий на дві голови, в результаті Дмитро став другим.

— Хочу також відзначити і те, що у нас вже сформувалася своя суддівська бригада, — зазначає тренер Руслан Галигін. — Наша Ганна Александрова вже професійно судила на хорті протягом всього турніру. Також вона вже самостійно провела суддівський семінар в області і стала головою суддівської колегії в області.

Попереду у спортсменів Кирилівки багато змагань. Вони тренуються та готові боротися за перемоги на будь-якому рівні.

P.S. Вітаємо нашого тренера Руслана Галигіна з присвоєнням 4 дану.Це стало результатом наполегливої праці по розвитку та вдосконаленню бойових мистецтв. Вітаємо з досягнутим успіхом і бажаємо подальшого росту!

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: