Через погодні умови фестиваль «AzovGreenFest» переноситься на травень

Керівництва Приазовського національного природного парку та Кирилівської селищної ради вирішили провести фестиваль із великим прибиранням та виступами популярних гуртів на першу половину травня.

Директор Приазовського національного природного парку Дмитро Воловик закликав голову Кирилівської селищної ради Івана Малєєва змінити дату проведення першого екологічного фестивалю «AzovGreenFest», проведення якого було призначено на 22 квітня.

На прийняття цього рішення вплинули декілька поважних причин.

По-перше, напередодні запланованого заходу, 21 квітня, пройде другий тур виборів президента України. Оскільки участь у фестивалі побажали взяти люди з усієї України, то дехто з них просто фізично не зможе дістатися до Кирилівки 22 квітня.

По-друге, за прогнозом Українського гідрометеоцентру, 22 квітня у Кирилівці очікується дощ та сильний вітер. Тому організатори фестивалю побоюються, що не зможуть провести у повній мірі всі заплановані заходи на екологічному фестивалі.

Плануючи дату, на яку буде перенесений фестиваль, керівники ПНПП та Кирилівської селищної ради врахували, що починаючи з Великодня, 28 квітня, до закінчення травневих свят в Україні буде 5 днів вихідних. Отже люди традиційно будуть приїжджати на відпочинок у Кирилівку і після них як завжди залишиться сміття. Тобто робота, що запланована під час проведення фестивалю 22 квітня стане марною.

Виходячи з цього, керівництва Кирилівської ОТГ та ПНПП запланували перенести проведення фестивалю»AzovGreenFest» орієнтовно на 11-13 травня. Всі заплановані на 22 квітня заходи будуть обов’язково проведені. Про остаточну дату проведення екологічного фестивалю буде повідомлено заздалегідь.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: