Достойний результат продемонстрував кирилівський боксер на міжнародному турнірі

В Харкові з 26 по 31 березня проходив міжнародний турнір з боксу серед юніорів 15-16 років на призи бронзового призера олімпіади 2002 р. Сергія Данильченко.

Показати свою майстерність зібралися спортсмени з восьми країн — України, Білорусі, Грузії, Молдавії, Азербайджану, Хорватії, Болгарії та Румунії. Всього у змаганнях брало участь близько 140 боксерів.

До речі, перед турніром на спортсменів збірної України з боксу чекали виснажливі міжнародні навчально-тренувальні збори, які тривали з 12 по 26 березня. В цих зборах брали участь перші номера збірних команд України, Азербайджану та Грузії. Близько 85 спортсменів мали по три тренування за день. Хлопці працювали над тактично-технічною підготовкою та витривалістю.

Після зборів боксери взяли участь у міжнародному турнірі, який розпочався 26 березня. Нашу громаду на змаганнях представляв Олександр Балабін. Боксер порадував видовищними поєдинками і непоганим результатом.

В першому поєдинку Олександр зійшовся з представником України з міста Дніпро. Поєдинок був тяжкий, адже планка турніру була піднята дуже високо. Але розуміючи всю ціну перемоги Сашко зумів зібратися, настроїтися та показати достойний бій. З результатом 5:0 кирилівський боксер здобув перемогу.

Наступний бій видався набагато важчий. Наш боксер зійшовся з представником Білорусі. Велику роль в цьому поєдинку відіграло і те, що його суперник був більший за Сашка. Поєдинок виявився  яскравим, та до останнього всіх тримав у напрузі. Кирилівський боксер показав відмінну підготовку та професіоналізм, але, на жаль, успіх був не на нашій стороні. Бій був програний з рахунком 3:2.

— Можливо на цій поразці відзначилася втомленість Сашка, — зазначає тренер Андрій Щетінін. – Адже турніру передували дуже виснажливі збори, і після них, одразу ж без відпочинку, змагання. Проте ми не засмучуємося, адже попереду у нас ще багато змагань та зборів, де ми в черговий раз будемо доводити усім, що найкращі.

Тренер та спортсмен відділення боксу виражають щиру подяку за допомогу та підтримку голові Кирилівської селищної ради Івану Малєєву та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову. Окрему подяку тренер та спортсмени хочуть винести тим людям, які охоче допомогли в організації поїздки на змагання – Юрію Сьомченко та Віктору Новохатньому.

Поділитися новиною в соцмережах: