Із початком весни у громаді розпочались роботи з благоустрою

На комунальних об'єктах громади проводяться роботи з укладання тротуарної плитки та встановлення огорож.

Комунальні підприємства громади та підрядні організації продовжують працювати над реалізацію соціально значущих проектів Кирилівської ОТГ, благоустрій яких проводиться за кошти місцевого бюджету.

Комунальним підприємством «Розвиток курортної зони» нещодавно завершено укладання тротуарної плитки на площі перед Будинком культури в Атманаї. Після цього робітники КП «Розвиток курортної зони» залучилися до укладання ділянки пішохідної доріжки між школою та садочком «Казка» в Охрімівці. Нагадаємо, у минулому році владою громади був реалізований проект з харчування дітей молодших класів охримівської школи. Був відремонтований харчоблок дитячого садку «Казка» та в одному з приміщень його будівлі на першому поверсі збудовано повноцінну їдальню. За для полегшення пересування школярів у їдальню і була збудована пішохідна доріжка між учбовими закладами.

В той самий час, бригади робітників підрядника ПП Скоробагатько завершили встановлення нових огорож в Атманаі біля садочку та стадіону школи та почали встановлювати нову огорожу школи-сад «Золота рибка» в Кирилівці. Іншою ж бригадою цього підрядника проводиться влаштування ділянки нового тротуару по вул. Носкова в Кирилівці.

Поділитися новиною в соцмережах: