Кирилівка потерпає від крадіїв роз

Невідомі зловмисники крадуть зелені насадження на квітниках.

На головних вулицях Кирилівки щороку тривають активні роботи з озеленення. Проте, напевно, не всі жителі громади вважають, що це необхідно. Невідомі крадії навмисне завдають шкоду господарству громади.

Комунальники навіть не встигають полити в перший раз тільки-но висаджені рослини, адже вночі їх викопують. Крадії навіть примудряються викопувати вже укоріненні насадження. Особливо зловмисникам подобається красти рози, які співробітники КП «Розвиток курортної зони» висаджують та доглядають заради того, щоб Кирилівка виглядала квітучою та яскравою. За одну ніч на квітниках громади зникає від 5 до 10 кущів роз. Також злодюжки виривають з корінням різноманітні зелені рослини.

В результаті за пару днів від квітника залишаються одні ямки, і комунальникі вимушені розпочинати всю свою роботу спочатку. Керівництво КП «Розвиток курортної зони» наголошує, що такими темпами, вулиці нашого селища ніколи не вдасться озеленити.

Невже нашим жителям не потрібен благоустрій селища? Адже ми самі створюємо ті умови в яких живемо. І поки одні власноруч намагаються створити навколо красу, інші цю красу знищують.

Поділитися новиною в соцмережах: