Кирилівські юні боксери підкорили енергодарський ринг

В місті Енергодар з 5 по 7 квітня відбулася Відкрита першість серед юнаків 2005 – 2012 р.н.

Змагання проходили в школі боксу ім. Володимира Манзулі. У чемпіонаті взяли участь 145 боксерів з Водяного, Гуляйполя, Кирилівки, Оріхова, Кам’янки-Дніпровської, Вільнянська, Дніпрорудного, Енергодара, Мелітополя, Запоріжжя.

Окрім починаючих спортсменів, чемпіонат міста зібрав і професіоналів з боксу. На змаганнях навіть були присутні чемпіони світу, багаторазові чемпіони Європи, олімпійські призери– Володимир і Валерій Сидоренко. Вони нагороджували переможців, фотографувалися зі спортсменами та давали автографи. Для дітей це було справжнє свято.

Кирилівську громаду на змаганнях представляли 8 спортсменів. Це Дмитро Болдирев, Максим Джулай, Іван Кравченко, Іван Гостищев, Іван Манухов, Олександр Жарик, Микита Ванцигер, Єгор Вишиван. Боксери провели по 1-2 двобої.

Хлопці показали свою хорошу підготовку та провели яскраві бої. В результаті у Дмитра Болдирєва, Максима Джулая, Єгора Вишивана та Микити Ванцигера почесні перші місця. Всім інших хлопцям трішки не вистачило завзятості. Іван Кравченко, Іван Гостищев, Олександр Жарик та Іван Манухов вибороли 3 місця. Переможці змагання отримали грамоти, медалі, а також цінні призи.

Тренер боксерів Андрій Щетінін наголошує, що гарні результати є не тільки його заслугую. Тренувати спортсменів допомагає Дмитро Жарик, якому не байдужий розвиток боксу у нашій громаді.

Велику подяку за можливість дістатися до змагань тренер та спортсмени висловлюють Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову.

Поділитися новиною в соцмережах: