Охрімівка із новим полем для міні-футболу

Завдяки спільній співпраці і фінансуванню футболісти Охрімівки тепер можуть повноцінно тренуватися та приймати у себе інші команди.

В Охрімівці завершено будівництво міні-футбольного поля. Вартість проекту склала трохи більше 1,4 млн.гривень. Завдяки участі Кирилівськоі селищної ради в державній програмі будівництва футбольних полів зі штучним покриттям за рахунок державного бюджету  профінансовано 445 тис.грн. З депутатського фонду депутата Запорізької обласної ради Шевченко Г.М. отримано 200 тис.грн. І за рахунок місцевого бюджету Кирилівськоі с/ради профінансовано більше 770 тис.грн.

На додаток, наприкінці будівництва, проведено укладання тротуарної плитки вздовж футбольного поля, незабаром тут будуть встановлені лави для вболівальників. Роботи з будівництва міні футбольного поля вчасно було виконані ПП Новосельцевим В.В.

— Тепер ми чекаємо на числені перемоги охрімівських футболістів, які мають можливість у себе вдома проводити не тількі окремі зустрічі, а й навіть чемпіонати, — каже перший заступник селищного голови Марина Логінова.

Поділитися новиною в соцмережах: