Проект будівництва водопроводу від Давидівки до Атманаю отримав зелене світло

Проект, поданий Кирилівської селищною радою для реалізації за рахунок коштів ДФРР у 2019 році, був відібраний регіональною комісією Запорізької ОДА , як такий, що підлягає фінансуванню.

Загалом на конкурсний відбір на 2019 рік було подано 156 проектів, з яких допущено до оцінювання 58, і лише 13 проектів було відібрано для фінансування.

Загальна вартість проекту «Водогін питної води від с. Давидівка до с. Атманай», складає більше 22 мільйонів гривень (підлягає корегуванню). В 2019 році за рахунок коштів фонду регіонального розвитку передбачено фінансування у розмірі 6,3 мільйонів гривень та за рахунок коштів місцевого бюджету Кирилівської селищної ради 771, 850 тисяч гривень.

За словами першого заступника голови Кирилівської селищної ради Марини Логінової, реалізація будівництва нового водогону до Атманаю має дуже важливе значення та вирішить проблему водопостачання сіл Атманайського старостинського округу Кирилівської ОТГ.

Зараз проект знаходиться на схваленні у комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: