Селищна рада змінила ставки туристичного збору

Відтепер за відпочиваючих з України та закордону справляється однаковий туристичний збір.

На 23-й сесії Кирилівської селищної ради Сьомого скликання 18 квітня депутати прийняли рішення про зміну у порядку обчислення та сплати туристичного збору на території Кирилівської селищної  ради. Зміни було внесено у пункт «Ставка збору».

У старій редакції цей пункт був викладений так:  «4.1. Ставка збору встановлюється  Кирилівською  ОТГ, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі 0,12 відсотка — для внутрішнього туризму та 1 відсоток — для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення».

Нова редакція пункту «Ставка збору» має такий вигляд: «4.1. Ставка збору встановлюється  Кирилівською  ОТГ, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі 0,12 відсотка — для внутрішнього та  в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення».

Внесені зміни означають, що ставки туристичного збору стали однаковими, як для відпочиваючих з України, так і для закордонних туристів і складають 0,12% від мінімальної зарплатні в Україні станом на 1 січня 2019 року.

Поділитися новиною в соцмережах: