Творчі колективи Кирилівського СБК №2 вшанували пам’ять Великого Кобзаря

18 квітня до 80-річчя з дня утворення Запорізької області та з нагоди Міжнародного дня пам’яток історії та культури у філії №2 Кирилівського СБК №2 відбувся тематичний творчий вернісаж «Кобзареве слово».

Завдяки театральному колективу «Азов» (керівники — Шиян В.В. та Шиян С.М.) глядачі змогли зануритися у дитячі та юнацькі роки життя Тараса Шевченка та почути безсмертні твори великого Кобзаря – «Причинна», «Заповіт», «Лілея», «Катерина» та інші.

Також народний хор «Азовські зорі» (керівник Петрусенко Л.І.) виконав ряд шедеврів світової музики на слова Т.Шевченка – «Думи мої», «Вітре буйний», «Катерина» та інші. До речі, музику до пісні «Катерина» написав Леонід Петрусенко.

Закінчився вечір прекрасним твором, своєрідним гімном української культури – «Реве та стогне Дніпр широкий». У залі панувала творча атмосфера. Кожне слово, кожна нота були пронизані болем непростої долі українського народу. Деякі глядачі співали разом з хором всім відомі пісні. На жаль, цей захід відвідало мало глядачів, незважаючи на довгу, кропітку підготовку творчих колективів до нього. Шкода, що жителі громади неохоче відвідують заходи літературного та пізнавального характеру, які надихають любити свою Україну. Адже пророчі вірші Кобзаря дуже актуальні і в наші дні.

Поділитися новиною в соцмережах: