У Кирилівці незабаром стане світліше

В селищі почалася реалізація проекту із заміни старих опор вуличного освітлення на нові оцинковані із сучасними LED- ліхтарями.

Опори будуть замінюватися вздовж тротуару на проспекті Азовському між Кирилівкою та Азовським. Загалом на цій ділянці планується встановити 35 сучасних опор з двохсторонніми ліхтарями. З одного боку вони будуть освітлювати проїзну частину проспекту LED- ліхтарями потужністю у 100 Вт кожний, з іншого — нещодавно збудований тротуар LED- ліхтарями потужністю у 60 Вт.

. Це перший етап перетворення проспекту Азовського. Наступним кроком повинно стати розширення проїзної частини дороги та влаштування в’їздів на нові вулиці, та на завершення- озеленення проспекту.

Окрім благоустрою проспекту Азовський планується оздобити новими сучасними опорами і вулицю Першотравневу від перехрестя із проспектом Азовським (кафе «Транзит») до території Аквапарку. Це буде окремий проект з встановлення 13 сучасних опор із односторонніми LED- ліхтарями потужністю у 100 Вт, які будуть освітлювати і тротуар, і проїзну частину дороги.

Поділитися новиною в соцмережах: