Відзначаємо всесвітній день охорони праці разом

В Україні 28 квітня буде проводитись День охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги громадськості до питань охорони праці щорічно 28 квітня понад сто країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. У нинішньому році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Усвідомлюючи важливість та актуальність питання, Кирилівська селищна рада звертається до роботодавців, профспілок, керівників підприємств, установ та організацій із закликом взяти активну участь у заходах з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Зокрема, відзначити у своїх підпорядкованих підприємствах людей, які своєю копіткою працею та власним прикладом сприяють зменшенню виробничого травматизму. Запланувати та провести заходи, які б мали на меті пропаганду дотримання правил безпечної праці, виховання почуття свідомості берегти власне життя та здоров’я.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: