Зроби відео про Кирилівку — отримай подарунок

Кирилівська селищна рада, КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» оголошує конкурс на кращий відеоролик про Кирилівку.

Конкурс проводиться з метою створення відеороликів про Кирилівку, які будуть сприяти надання позитивного туристичного іміджу Кирилівки в Україні та за кордоном, промоції культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу Кирилівки та використовуватимуться в рекламних, промоційних та інших заходах.

Конкурс є відкритим і проводиться серед відеооператорів, відеографів, телекомпаній, творчих студій, шкіл, вихованців закладів культури, тощо. Він  триватиме з 8 квітня до 15 травня 2019 року. Результати будуть оголошені 25 травня.

Для участі конкурсанти подають створені (авторські) відеоролики, відеопроекти шляхом завантаження на ресурс обміну файлів FEX.NET, або інший, що міститься в вільному доступі в мережі Інтернет. Після цього посилання розміщення треба надіслати на електронну адресу kirillovkakultura@gmail.com з поміткою «Конкурс на кращий відеоролик». Роботи можуть бути як індивідуальні, так і колективні.

Якщо не має можливості надіслати посилання, то конкурсантів із роботами чекають за адресою: смт. Кирилівка, проспект Азовський 8, Комунальний заклад «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» кабінет №5 (ІІ поверх), телефон для довідок 067-109-03-65  (Світлана Шиян).

Переможців конкурсу буде визнано шляхом голосування. Початок голосування з 16 травня. Про умови голосування буде повідомлене на сайті Кирилівської селищної ради krlk.gov.ua та на офіційній сторінці в Facebook КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» facebook.com/groups/904261569778516/

Голосування триватиме 6 днів та завершиться  22 травня 2019 року. Роботи, які набрали більшу кількість голосів, займуть 1, 2, 3 місця відповідно. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та подарунками від Кирилівської селищної ради.

Більш детельніше про проведення та умови конкурсу можна дізнатися за посиланням krlk.gov.ua/plan-roboti/konkursni-propozycii або завантажити положення конкурсу ТУТ.

Поділитися новиною в соцмережах: