Футбольне поле у Охрімівці відкрито

Знаковою подією спільної співпраці назвав кирилівський селищний голова урочисте відкриття міні-стадіону у Охрімівці.

На урочисте відкриття футбольного поля у Охрімівку приїхало чимало почесних гостей та прийшло багато селян, а місцеві творчі колективи влаштували справжнє свято. Щоб привітати селян із відкриттям нового спортивного об’єкту у Охрімівку приїхали кирилівський селищний голова Іван Малєєв із першим заступником Мариною Логіновою та заступником Ігорем Коробкою, депутат обласної ради Геннадій Шевченко, голова Якимівського району Олександр Правосуд, голова районної Якимівської федерації футболу Анатолій Дєдушев.

Гості завітали до села, яке славиться великими спортивними досягненнями, не з порожніми руками. Представники влади подарували охрімівській команді футболістів спортивну форму, кросівки, м’ячі і навіть медичну сумку.

Особливої уваги та вдячності приділили видатному тренерові охрімівців, депутату Кирилівської селищної ради Олександру Біличенко. Він отримав подяку за віддану працю із дітьми з рук голови районної Якимівської федерації футболу.

Після невеличкого концерту Іван Малєєв, Олександр Правосуд та Геннадій Шевченко перерізали символічну стрічку на вхідних воротах футбольного поля. Право першого удару по воротах отримав Іван Малєєв. Удар виявився влучним і м’яч влетів у сітку воріт.

Після урочистого відкриття на полі відбувся чемпіонат Кирилівської ОТГ серед команд юних футболістів Якимівського району.

Нагадаємо, вартість створення поля для міні-футболу у Охрімівці склала трохи більше 1,4 млн.гривень. Завдяки участі Кирилівськоі селищної ради в державній програмі будівництва футбольних полів зі штучним покриттям за рахунок державного бюджету  профінансовано 445 тис.грн. З депутатського фонду депутата Запорізької обласної ради Шевченко Г.М. отримано 200 тис.грн. І за рахунок місцевого бюджету Кирилівськоі с/ради профінансовано більше 770 тис.грн.

На додаток, наприкінці будівництва, проведено укладання тротуарної плитки вздовж футбольного поля, незабаром тут будуть встановлені лави для вболівальників. Роботи з будівництва міні футбольного поля вчасно було виконані ПП Новосельцевим В.В.

Поле у Охрімівці стало третім подібним об’єктом у Якимівському районі. До цього моменту такі поля були збудовані у Якимівці та Кирилівці.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: