Інвестиційний проект можуть реалізувати в Кирилівській громаді

В Кирилівці, 8 травня, відбулася зустріч консультантів Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» з представниками селищної ради.

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» надає технічну допомогу та інвестиційну підтримку мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП), провайдерам фінансових послуг, місцевим громадськими організаціями, навчальним закладам, містам і об’єднаним територіальним громадам. Підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) дає можливість партнерам отримувати і використовувати передові технології, будувати бізнес і розширювати його на нові ринки, підвищувати його потенціал, використовувати новітні рішення в сфері IT. У Запорізькій області Проект USAID  реалізовуватиметься до 2023 року. Обсяг фінансування проекту складає 15 млн. доларів.

Метою зустрічі, яка проходила в рамках цього проекту, є оцінка ситуації в Приазовських курортах для подальшої співпраці. Наразі на даному етапі відбувається лише підготовка до проекту. По результатам цього аналізу будуть накреслені програмні пріоритети. Після оцінки основних проблем вся інформація буде передана до американських експертів, які вже і будуть вирішувати на що підуть заплановані кошти.

В ході зустрічі голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв докладно розповів консультанту про розвиток інфраструктури, про стан туристичної галузі громади та про розвиток бізнесу в громаді. Також селищний голова наголосив на основних проблемах курорти, вирішення яких потребує інвестицій.

В кінці зустрічі присутні домовилися про подальшу співпрацю для вирішення пріоритетних завдань розвитку громади.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: