Кирилівка готується до безпечного оздоровчого сезону

У Кирилівці, 17 травня, відбулася нарада з питань функціонування баз відпочинку та оперативності дій у літній оздоровчий сезон з боку різноманітних служб у надзвичайних ситуаціях.

На нараді були присутні власники баз відпочинку, представники обласних і районних контролюючих органів і представники підприємств і організацій, які надають послуги населенню.

На початку засідання всі присутні провели аналіз минулорічного сезону та виділили основні проблеми, які потребують негайного вирішення. Це і освітлення на косах, і тротуарні доріжки, а також водовідведення та каналізування. Голова громади відзначив, що бюджет селища залежить від баз відпочинку. Тож влада ніколи не відмовляється допомагати та брати безпосередню участь у вирішенні будь яких питань. Особливу увагу в цьому році планується приділити сплаті податків та офіційному оформленню працівників.

Основною вимогою для проведення оздоровчого сезону в правових рамках є обов’язкова паспортизація всіх баз відпочинку. Заступник голови Якимівської райдержадміністрації Володимир Горбань наголосив, що перелік вимог для паспортизації не дуже великий, і ніяких нововведень у порівнянні з минулим роком немає. Основне це дотримання санітарних умов, правил протипожежної безпеки, дотримання норм, які визначає РЕМ. Якщо ці вимоги будуть виконані, то паспорт буде підписано без проблем.

Виступили на нараді і правоохоронці, які закликали перевіряти кожного працівника на базі відпочинку та по можливості встановлювати камери відеоспостереження, які значно зменшать  літню злочинність у Кирилівці.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: