Кирилівка весело відсвяткувала Великдень

У неділю , 28 квітня, всі православні мешканці Кирилівки присвятили час найголовнішому святу - Великодню.

В суботній вечір в кирилівському храмі почалося святкове богослужіння. Традиційно церква в ніч на Великдень була переповнена віруючими. До кінця служби, біля церкви зібралося багато парафіян з пасхальними кошиками. Жителі Кирилівки несли окропити святою водою паски та яйця, а також продукти харчування, якими вони вирішили поласувати після Великого посту .

А у понеділок, 29 квітня, святкування продовжилося на головній площі у Азовському. Зі святом всіх поздоровити прийшов протоієрей Дмитро Журавель. Після привітань на сцені почали з’являтися творчі колективи, які підготували запальні номери.

Вже декілька років поспіль в Кирилівці проходить конкурс на кращу Паску, а цього року був оголошений ще і конкурс на кращу великодню прикрасу. Журі було нелегко вибрати найкращих, проте переможці все ж таки визначилися та були нагороджені призами. На площі також проводили різноманітні конкурси для малечі.

Святкування вдалося на славу. Усі скуштували смачних пасок та вдосталь натанцювалися під запальні пісні. Люди на святі змогли подивитися на виставку різноманітних поробок творчого об’єднання і придбати собі все, що сподобається. Також на святі була присутня тематична фотозона, біля якої стояла черга бажаючих зробити фото.

 

Поділитися новиною в соцмережах: