Кирилівська громада відсвяткувала 74-у річницю перемоги

В Кирилівці пройшли урочисті заходи до дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У кожному селі нашої громади 9 травня відбулися святкові мітинги та покладання квітів до пам’ятника воїнам-односельцям, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни.

В Кирилівці мітинг традиційно розпочався о 10.00 годині. Вітер та сильний дощ не завадив всім бажаючим вшанувати мужній подвиг односельців. Всіх присутніх зі святом привітав Кирилівський селищний голова Іван Малєєв та голова Якимівської районної ради Юрій Шило. Вони разом з присутніми згадали ці сумні події, а також висловили сподівання на мир та спокій в нашій країні.

Привітала свої односельців зі святом і голова ради ветеранів Галина Пращерук, яка після слів вдячності героям війни прочитала вірш про ті важки часи.

Після привітальних слів учні Азовської ЗОШ І-ІІІ ступеня розповіли вірші, які не залишили байдужими нікого. А хорові колективи «Азовські зорі» та «Берегиня» дозволили глядачам насолодитися прекрасним виконанням своїх пісень. Ганна Чмир-Протасова під проливним дощем також заспівала чуттєву пісню.

Дощ ставав все сильнішим і концертну програму було вирішено закінчити. Всі розходилися по домівках з сумом і пам’ятю в серцях про героїв тієї страшної війни, яка катком прокотилася землями України та принесла мільйони смертей, зруйновані міста і села.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: