Кирилівські спортсмени-шашкісти завоювали призові місця на змаганнях

В Якимівці, 30 квітня, пройшов 64 обласний турнір з шашок присвячений пам’яті Майстра спорту СРСР та відомого фахівця гри в шашки Миколи Федоровича Желєзова.

В змагання взяло участь більше 50 спортсменів. Учасники з’їхались з Якимівки, Приморська, Кирилівки та Мелітополя. Визначали переможців у кожній категорії: серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.

На відкритті змагань учасників привітали голова обласної організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» Анатолій Земляков, директор фізкультурно-спортивного комплексу Якимівської ОТГ Володимир Костишак та головний суддя змагань, учень та вихованець Миколи Федоровича, майстер спорту Дмитро Макаров.

Кирилівську громаду представляло 5 вихованців ДЮСШ «Азовець». В дитячій групі серед 18 учасників 2 почесне місце виборов наш спортсмен Максим Вишегородцев. У дорослій групі, кирилівська спортсменка Яна Матвієнко, яка програла лише одну партію, завоювала 2 місце. Підготував спортсменів тренер Захар Лавренченко.

Турнір, пройшов досить цікаво і напружено, переможці та призери отримали медалі та грамоти, а юні шашкісти.