Кирилівський футболіст став одним із кращих бомбардирів на обласному змаганні

Кирилівські юні футболісти брали участь у відкритій обласній першості ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» з футболу (8х8 ) серед юнаків 2006-2007 рр.н.

Трохи більше місяця 15 команд-учасниць визначали переможця змагань. Ігри були надзвичайно цікаві та драматичні. Наша команда виявляла справжню жагу до перемоги, але сили були не рівні. Велику роль відіграло і те, що більшість команд представляли міста Запорізької області, і рівень їх підготовки був досить високий.

Голова ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» Анатолій Земляков нагородив призерів та переможця першості Кубками, медалями та грамотами обласного товариства, а кращі гравці були відзначені індивідуальними дипломами та пам`ятними статуетками. Одним із кращих став наш земляк Руслан Жерновий, який увійшов у трійку кращих бомбардирів змагань. Протягом всіх змагань спортсмен забив 13 голів.

Команда юних футболістів та їх тренер Олександр Гуртовий виражають щиру подяку ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області», Анатолію та Кирилу Землякову за неоціненний вклад у розвиток спорту на селі.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: