Кирилівці 214 років!

Весело та гучно відсвяткувала свій день народження Кирилівка. Із врученням нагород, відкриттям фонтану, піснями танцями вогняним шоу та феєрверком.

Святкування Дня народження Кирилівки традиційно розпочалося з урочистої ходи творчих колективів, які з’їхалися у наше селище з усієї України для участі у Всеукраїнському фестивалі  «Кирилівка Fest». До речі на ІІІ Всеукраїнський фестиваль прибули взяти участь 355 творчих колективів та індивідуальних виконувачів з усіх регіонів нашої країни. Це близько 3000 чоловік.

Хода, яку очолював оркестр Мелітопольського училища культури, пройшла від Будинку культури №1 по вулиці Центральній до великої сцени на Центральній площі Кирилівки.

Урочисте відкриття фестивалю відбулося під звуки оркестру із представленням поважного журі та невеликим концертом творчих колективів Кирилівки.

Селищний голова Іван Малєєв поздоровив учасників із відкриттям заходу, побажав усім успіхів та запевнив, що цей фестиваль відіграє велику роль у створенні іміджу нашої громади, як такої, де живуть дуже талановиті та гостинні люди.

Головне дійство свята дня селища розпочалося на початку дев’ятої години вечора. Перед великою кількістю людей із поздоровленнями виступили селищний голова Іван Малєєв та депутат обласної ради Геннадій Шевченко. Він вручив жителям громади, які зробили значний внесок у її розвиток, та розвиток Запорізького краю грамоти та подяки від обласної ради.

З нагоди 214-ї річниці Кирилівки, за поданням кирилівського селищного голови, орденами «За розбудову України» були нагороджені депутат обласної ради Геннадій Шевченко, перший заступник селищного голови Марина Логінова,  директор ПП «Азовкомсервіс» Петро Мелюк, помічник депутат обласної ради Дмитро Луц. Багато орденів та медалей за самовіданну працю та розвиток Кирилівки отримали місцеві діячі культури, спорту, соціальної сфери, освіти та медицини.

Директор КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Світлана Шиян отримала почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України» із врученням відповідної медалі.

За поданням КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» за мужність, патріотизм, громадську активність та високий професіоналізм, виявлені у боротьбі за єдність та незалежність України орденом «Єдність та Воля» був нагороджений селищний голова Іван Малєєв.

Під час вручення нагород селищний голова разом із керівником ПП «Нова» Богданом Водолажченко відкрили новий фонтан, який розташований на торгівельному майданчику на Приморському бульварі, де останніми місяцями тривала реконструкція.

Після урочистої частини свята творчі колективи Кирилівської ОТГ та учасники фестивалю «Кирилівка Fest» подарували глядачам чудовий концерт.

Далі гостей та жителів селища порадували своєю творчістю музиканти з відомої української групи «TaRuta». Разом із театром вогню «Adelaida» вони зробили цей чудовий святковий вечір та концерт по справжньому яскравими та запальними. Наприкінці концерту на усіх чекав чудовий святковий феєрверк.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: